WYCIECZKI I USŁUGI PRZEWODNICKIE

Oto nasza oferta dla grup turystycznych i turystów indywidualnych, odpoczywających w Bekidzie Sląskim, w oklicach Żywca, Szczyrku, Wisły i Ustronia. Program wycieczek został tak dobrany aby umozliwić uczestnikom poznanie: regionu i  jego atrakcji turystycznych, bogactwa kultury jego mieszkańców, ciekawej historii tej ziemi, będącej od 600 lat miejscem zmagań  państwa  polskiego, czeskiego i austro-węgierskiego oraz scierania się religii katolickiej i protestantyzmu. Wycieczki dadzą Państwu również możliwość aktywnego (pod okiem wykwalifikowanych przewodników i instruktorów) wypoczynku: górskie wędrówki, uprawianie nordic walking, wycieczki rowerowe, eksploracja beskidzkich jaskiń,  uprawianie żeglarstwa na Jeziorze Żywieckim.

Oto kilka propozycji:
1- wycieczki „szlakiem historii”:
– historia Śląska Cieszyńskiego: Cieszyn, Skoczów, Bielsko,
– historia żywieckich Habsburgów: Żywiec, Stary i Nowy Zamek, Muzeum Browaru i browar,
– ziemia pszczyńska: Pszczyna i Muzeum Zamkowe, Promnice, muzeum browarnictwa i Arcyksiążęcy Browar w Tychach,
2- wycieczka „szlakiem kultury górali śląskich”:
– Wisła, Ustroń, Istebna, Koniaków,
3- wycieczki krajoznawcze:
-„pętla beskidzka”,
– Beskid Mały i Przełom Soły, zapory na Sole, Góra Żar,
– Beskid Śląski: kolejki górskie na Skrzyczne, Szyndzielnię i Czantorię,
4- turystyka kwalifikowana:
– wycieczki rowerowe trasami Beskidu Śląskiego i Małego, piesze wycieczki górskie, wycieczki quadami i samochodami terenowymi z eksploracją jaskini na Trzech Kopcach lub Jaskini Salmopolskiej, rejsy łodziami żaglowymi po Jeziorze Żywieckim.

Możecie Państwo również za naszym pośrednictwem skorzystać z usług przewodników i instruktorów turystyki kwalifikowanej, którzy bezpośrednio zaproponują Wam wycieczki, a ich trasy i programy najlepiej spełnią Wasze oczekiwania. 

Zapraszamy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii dcg. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.