SYLWESTER Z KULIGIEM.

Niepowtarzalny Sylwester z kuligiem w góralskim szałasie, w Wiśle w Dolinie Białej Wisełki i na przełeczy Kubalonka. Góralska muzyka, tańce,  jadło i napitki. 

Niepowtarzalny klimat imprezy tworzą:

–  sylwestrowy kulig z pochodniami w zimowej scenerii beskidzkiego lasu,
–  biesiada w góralskiej kolibie,
–  góralska muzyka, i tańce,
–  szalona zabawa przy muzyce: folk, country, blues i rockabilly.

Góralski Sylwester z kuligiem to oferta dla poszukujących ciekawej alternatywy dla tzw. „szampańskich sylwestrów”- imprez w restauracjach przy disco polo lub  dancingowej muzyce,  z balonikami  i confetti, najczęściej kończących się porannym kacem i chrapaniem z twarzą w sałatce wielowarzywnej.  Jeżeli znudził Wam się taki Sylwester, jeżeli macie już dosyć drogich kreacji, szpilek, krawatów i garniturów, dancingowej muzyki i dusznej sali – zapraszamy do nas. Korzystając z naszej oferty spędzicie Sylwestrową Noc w pasterskiej kolibie, w blasku ogniska przy góralskiej muzyce. Nie musicie martwić się o fryzury i stroje. Wystarczą dobre buty, ciepła kurtka i oczywiście… chęć do zabawy. A będzie do tego okazja – góralska muzyka,”tańcowanie”, jadło i napitki, „zbójnicki” w blasku ogniska a wszystko w surowym wnętrzu pasterskiego szałasu.

Góralski Sylwester z kuligiem to prawdziwa okazja spędzenia ostatniej nocy w roku w oryginalny i wyjątkowy sposób. Zapraszamy!!!

Bliższe informacje na tema imprezy sylwestrowej w Dolinie Białej Wisełki i na Kubalnce znaleźć  pod telefonami: +48 606504711 lub +48 602158212 .

 Możecie Państwo również napisać do nas:

abrelaks2@gmail.com lub relaks2@onet.pl

 

Proszę zajrzeć również na:

http://relaks2.com/kulig-beskidy/
http://relaks2.com/kulig-szczyrk/
http://relaks2.com/kulig-wisla/
http://relaks2.com/impreza-country/
 

Poniżej kilka linków nawiazujących do treści wpisu:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Prze%C5%82%C4%99cz_Kubalonka
https://www.google.pl/maps/ms?msid=208211686551281025694.0004ccdece36b7d0b53a4&msa=0
http://pl.wikipedia.org/wiki/Istebna