PRZEWODNICY BESKIDY – WYCIECZKI, INFORMACJE O REGIONIE, AKTUALNOŚCI,

Przedstawiamy Państwu ofertę organizacji wycieczek oraz usług przewodnictwa w Beskidzie Śląskim, Małym i Żywieckim.

Wybieracie sie Państwo w Beskidy- może do Szczyrku, Wisły , Ustronia lub w jakieś inne równie piękne i atrakcyjnie turystycznie miejsce w regionie. Chcecie poznać okolice, dowiedzieć się czegoś o historii regionu, jego kulturze i zabytkach . Zobaczyć ciekawe miejsca- koniecznie zapoznajcie się z naszą ofertą. Kontaktując sie z nami przez naszą stronę WYCIECZKI, INFORMACJE O REGIONIE, AKTUALNOŚCI, PRZEWODNICY BESKIDY uzyskacie Państwo kompetentną informację turystyczną, dokonacie rezerwacji miejsc noclegowych, znajdziecie przewodnika, który pokaże Wam piekno przyrody i krajobrazu , ciekawe i warte odwiedzenia miejsca związane z kulturą i historią Beskidów. Opowie o ciekawych ludziach związanych z regionem, pokaże kulturę, sztukę i folklor beskidzkich górali.

Nasza oferta skierowana jest do grup turystycznych i turystów indywidualnych, odpoczywających w Bekidzie Sląskim, Małym i Żywieckim, w oklicach Żywca, Szczyrku, Wisły i Ustronia. Program wycieczek został tak dobrany aby umozliwić uczestnikom poznanie: regionu i  jego atrakcji turystycznych, bogactwa kultury jego mieszkańców, ciekawej historii tej ziemi, będącej od 600 lat miejscem zmagań  państwa polskiego, czeskiego i austro-węgierskiego oraz scierania się religii katolickiej i protestantyzmu. Wycieczki dadzą Państwu również możliwość aktywnego (pod okiem wykwalifikowanych przewodników i instruktorów) wypoczynku: górskie wędrówki, uprawianie nordic walking, wycieczki rowerowe, eksploracja beskidzkich jaskiń, uprawianie żeglarstwa na Jeziorze Żywieckim. Nasza strona PRZEWODNICY BESKIDY.. to prawdziwa kopalnia informacji o regionie.

Oto kilka propozycji:
1- wycieczki „szlakiem historii”:
– historia Śląska Cieszyńskiego: Cieszyn, Skoczów, Bielsko-Biała,
– historia żywieckich Habsburgów: Żywiec, Muzeum Browaru,
– Ziemia Pszczyńska: Muzeum Zamkowe, Promnice, Tyskie Browarium,
2- wycieczka „szlakiem kultury górali śląskich”:
– Wisła, Ustroń, Istebna, Koniaków,
3- wycieczki krajoznawcze:
-„pętla beskidzka”,
– Beskid Mały i Przełom Soły, zapory na Sole, Góra Żar,
– Beskid Śląski: kolejki górskie na Skrzyczne, Szyndzielnię i Czantorię,
4- turystyka kwalifikowana:
– wycieczki rowerowe trasami Beskidu Śląskiego i Małego, piesze wycieczki górskie, wycieczki quadami i samochodami terenowymi z eksploracją jaskini na Trzech Kopcach lub Jaskini Salmopolskiej, rejsy łodziami żaglowymi po Jeziorze Żywieckim.

Możecie Państwo również za naszym pośrednictwem strony:PRZEWODNICY BESKIDY- WYCIECZKI, INFORMACJE O REGIONIE, AKTUALNOŚCI skorzystać z usług przewodników i instruktorów turystyki kwalifikowanej, którzy bezpośrednio zaproponują Wam wycieczki, a ich trasy i programy najlepiej spełnią Wasze oczekiwania. 

Zapraszamy.

Proszę zajrzeć również na:

http://relaks2.com/kulig-beskidy/
http://relaks2.com/kulig-szczyrk/
http://relaks2.com/kulig-wisla/
http://relaks2.com/impreza-country/

Poniżej przestawiamy kilka linków z informacjami o regionie:

http://www.beskidslaski.pl/
http://www.beskidmaly.pl/
http://mapa-turystyczna.pl/