IMPREZY INTEGRACYJNE W GÓRACH

Proponujemy Państwu atrakcyjne imprezy integracyjne w górach, których celem jest zapewnienie uczestnikom: doskonałej zabawy, wytwarzanie atmosfery wzajemnego zaufania i poczucia wspólnoty, pozytywnych emocji sprzyjających budowaniu właściwych relacji w zespole.

Oferowane przez nas imprezy integracyjne w górach to:
imprezy integracyjne w klimacie góralskim,
 imprezy integracyjne w stylu country,
– imprezy integracyjne na motywach historycznych,
– pikniki i imprezy rekreacyjne,
– imprezy na motywach muzycznych np. impreza w stylu rockabilly,
– imprezy z adrenaliną np. wyprawy w góry samochodami terenowymi.

Naszą ofertę, kierujemy do firm organizujących szkolenia i konferencje w Beskidach: Wiśle, Szczyrku, Ustroniu,  firm  i zakładów pracy organizujących imprezy wypoczynkowo-integracyjne dla załogi, hoteli szukających ciekawych propozycji dla swoich gości. Mamy nadzieje zainteresować nią również: szkoły, urzędy i inne placówki których dział socjalny szuka ciekawych wyjazdów i eventów dla swoich pracowników. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w organizacji  imprez firmowych. Współpracujemy z hotelami dysponującymi odpowiednim zapleczem niezbędnym do prowadzenia szkoleń i konferencji a jednocześnie oferującymi usługi hotelowe na wysokim poziomie, w dobrej cenie.  

Mamy nadzieję, że ten krótki opis naszych mozliwości zainteresował Państwo naszą ofertą. W celu jej przybliżenia, prosimy o kontakt. Przedstawimy szczegółowy program każdej z wyżej wymienionych imprez. Na życzenie przedstawimy  program i przeprowadzimy każdą imprezę według indywidualnych potrzeb, wymagań i sugestii zamawiającego.  Nasza oferta zawsze zawiera propozycje zakwaterowania uczestników wyjazdu w sprawdzonych przez nas obiektach hotelowych na terenie Beskidów.

Imprezy integracyjne w górach to atrakcyjna  forma połaczenia pozytywnych emocji, wypoczynku z budowaniem więzi międzyludzkich i właściwych relacji w zespole.  

Serdecznie zapraszamy !!!!

Proszę zajrzeć również na:

http://relaks2.com/kulig-beskidy/
http://relaks2.com/kulig-szczyrk/
http://relaks2.com/kulig-wisla/
http://relaks2.com/impreza-w-stylu-country/
 

Poniżej kilka linków do ciekawych miejsc i wydarzeń w Beskidach:

http://www.owcaplus.pl/imprezy-towarzyszace/miyszani-owiec/miyszani-owiec-na-stecowce/
http://s-nikiel-mojegory.pl/moje%20trasy/trasy/jaskinia%20w%20trzech%20kopcach/strona1/jaskinia.trzykopce.index.html
http://www.naszepagory.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=61&Itemid=29