IMPREZA W STYLU COUNTRY

  Impreza w stylu country – oferta imprezy integracyjnej, w formie pikniku, zabawy przy muzyce country i rockabilly. Rytmiczna i melodyjna muzyka na żywo lub odtwarzana na profesjonalnym sprzęcie, nauka tańca country, zabawy i gry rekreacyjne nawiązujace do źródeł muzyki country. Oferta dla miłośników muzyki amerykańskiej i stylu życia amerykańskiej prowincji.

Impreza w stylu country w Beskidach???. W regionie, gdzie mamy własną, wspaniałą muzykę góralską – impreza z muzyką amerykańską….Dlaczego nie? Country, podobnie jak muzyka góralska, to muzyka wyrosła z kultury ludowej.  To nie tylko muzyka i taniec, country to styl życia tkwiący głęboko w modelu kulturowym amerykańskiej prowincji. Country przyciąga swoją prostotą i malowniczością, idealnie odpowiada na naszą tesknotę  do dawnych pionierskich czasów. Czasów, gdzie wszystko było proste: dobro było dobrem a zło złem i dobro zawsze zwyciężało. Bohaterski szeryf i zły bandyta… Dobry zbójnik, który zabiera bogatym i daje biednym – zły bogacz, chciwy pan… Ten archetyp zawsze do nas przemawia. Proste opowiadania o życiu, miłości walce z przeciwnościami… Dlatego, kto kocha i rozumie góralska muzykę, pokocha też country.  Tak, jak muzyka góralska, country jest melodyjne, skoczne i zachęcające do tańca. Taniec country jest bardzo prosty a więc łatwy do nauki, a przy tym dający wiele przyjemności tańczącym. Po co się więc zastanawiać? Zamieniamy góralską kolibę w saloon, kierpce na buty kowbojskie, zakładamy dżinsy, kowbojskie kapelusze i… zaczynamy szaloną zabawę w stylu country!

Ramowy program imprezy w stylu country:
– pokaz tańca country,

– nauka podstawowych kroków i układów,

– zabawa przy muzyce country, rock country, folk, blues i rockabilly,

Zapewniamy:
doskonałą muzykę „na żywo” lub odtwarzaną na profesjonalnym sprzęcie,
– pokaz tańca country (w różnych układach i składach osobowych),
– naukę podstawowych kroków tańca country,
– wspaniałą zabawę przy rytmicznej i wpadającej w ucho muzyce,
– gry rekreacyjne nawiązujące do stylu country,
– smaczną kuchnię, wzorowaną na kuchni amerykańskiej.

Imprezę  w stylu country organizujemy w zajeździe o oryginalnym wystroju w stylu amerykańskim. Może być ona również doskonałym uzupełnieniem: imprez integracyjnych, plenerowych i pikników.

Zapraszamy! Impreza w stylu country to aktywny wypoczynek, doskonała zabawa, taniec i dobra amerykańska muzyka.

Proszę zajrzeć również na:

http://relaks2.com/kulig-beskidy/
http://relaks2.com/kulig-szczyrk/
http://relaks2.com/kulig-wisla/
http://djbielsko.idsl.pl/
 
Poniżej kilka ciekawych linków do stron o muzyce, kulturze i stylu życia country:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Muzyka_country
http://countrymusic.about.com/
http://www.pinterest.com/missclawdy/style-50-s-rockabilly/
http://www.digitaldreamdoor.com/pages/best_songs-rbilly.html